Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

dvousáčkyVyrábíme a dodáváme DOY PACK sáčky. Společnost Balírna Balmex nabízí dlouholeté zkušenosti a kvalitní služby. Úspěšně působíme na trhu od roku 2000. Naši odborní zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni. Dodržujeme platné normy a předpisy. Neustále se snažíme zlepšovat služby a zkvalitňovat výrobu.

Vlastníme poloautomatické plničky na sypké, tekuté a kusové zboží pro plnění DOY PACK sáčků (stojící sáček se skládaným dnem). Tyto sáčky mají široké využití hlavně v potravinářském průmyslu a chemickém průmyslu.

V naší nabídce naleznete také ploché sáčky, hadicové sáčky, FLOW PACK, zakázkovou výrobu, ruční balení a kompletaci, design, návrh a realizaci a ruční zakázkovou výrobu.

Pokud hledáte spolehlivého výrobce a dodavatele sáčků DOY PACK, tak nás neváhejte kontaktovat a zašlete nám předběžnou poptávku. Rádi vám poradíme a zašleme vám předběžnou cenovou kalkulaci.

Máte dotaz?

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Translate »