Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

ploché sáčkyBalírna Balmex vyrábí a dodává ploché sáčky. Jsme úspěšná česká společnost, která působí na trhu již od roku 2000. Nabízíme kvalitu, odbornost a spolehlivost. Dodržujeme platné normy a předpisy.

Ploché sáčky vyrábíme z flexibilní folie (PET/AL/PE,  PET/PE, BOPP, PAP/PE/AL/PE, PAP/PE).

Sáčky je možné plnit sypkým, tekutým nebo kusovým zbožím. Rozměry sáčku jsou 50x50mm až 160x220mm. Gramáž je 0,5g – 200g.

Ploché sáčky jsou určeny pro nejrůznější odvětví průmyslu, jako je např. potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl nebo chemický průmysl. Možnosti uzavření sáčků jsou prostřednictvím svorky nebo zalepením páskou. Na přání klienta nabízíme také potisk sáčků.

V naší široké nabídce také naleznete hadicové sáčky, FLOW PACK, DOY PACK, eurootvory na sáčky, obalové folie, zakázkovou výrobu, design, návrh a realizaci a ruční zakázkovou výrobu.

Balírna Balmex nabízí kvalitní služby za výhodné ceny. Poskytujeme komplexní služby včetně konzultací a zaslání cenové nabídky. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz?

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Translate »